PAR MĒBEĻU GURU

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums radīt mājīguma sajūtu jūsu mājās
PLAŠS SORTIMENTS

Mēs, MĒBEĻU GURU esam mēbeļu eksperti. Mēs saviem klientiem piedāvājam tikai augstas kvalitātes un ekskluzīva dizaina mēbeles internetā par pieņemamu cenu. Mūsu sortimentā jūs atradīsiet plašu mēbeļu klāstu: guļamistabas gultas un matračus, viesistabas mēbeles, dīvānus un stūra dīvānus, galdus, naktsskapīšus un citus produktus, kas piešķirs jūsu mājām oriģinālu stilu, maksimālu komfortu un patīkamu mājīguma sajūtu.

KVALITĀTE UN FUNKCIONALITĀTE

Mūsu mēbeles ir kvalitatīvas, izturīgas un ērtas, tāpēc tās kalpos Jūsu mājās daudzus gadus. Mums ir svarīgi, kā klients jūtas pēc mūsu mēbeļu iegādes un lietošanas, tāpēc mēs pārdodam tikai pārbaudītus produktus, kas izgatavoti tikai no augstākās kvalitātes materiāliem. Mēs uzskatām, ka mēbelēm jābūt ne tikai skaistām, bet arī funkcionālām, tāpēc mūsu sortimentā esošās mēbeles veic nevis vienu, bet vairākas funkcijas. Jūs varat tās viegli pielāgot dažāda izmēra telpām, un, pateicoties to smalkajam dizainam, tās lieliski iederēsies gan jaunā, gan jau esošajā interjerā!

INDIVIDUĀLA UZMANĪBA

Mēs pievēršam īpašu uzmanību ikvienam mūsu klientam, tāpēc lielāko daļu mūsu piedāvājumā esošo preču varat personalizēt atbilstoši sev nepieciešamajiem izmēriem un izvēlēties vēlamo preces krāsu un audumu. Tādā veidā jūs varat viegli pieskaņot jaunās mēbeles jau esošajām un mājā valdošajam interjera stilam.

PATĪKAMA APKALPOŠANA

Mēs esam orientēti uz patīkamu klientu pieredzi, tāpēc lielu uzmanību pievēršam kvalitatīvai klientu apkalpošanai. Mēs cenšamies, lai mūsu klientiem būtu viegli izvēlēties, pasūtīt un izmantot mūsu produktus savās mājās. Mēs rūpīgi uzklausām katra jūsu vajadzības, jūsu iepirkšanās pieredzi un atsauksmes, un mēs nekad nepārtraucam pilnveidoties un augt. MĒBEĻU GURU jau uzticas tūkstošiem laimīgu pircēju visā Latvijā!

EKONOMISKAIS IEGUVUMS

Mēs uzskatām, ka, izvēloties mēbeles, ir iespējams izpildīt visus trīs kritērijus: augsta kvalitāte, skaists dizains un pieņemama cena. Iegādājoties mēbeles internetā, MĒBEĻU GURU e-veikalā, jūs ietaupīsiet ne tikai savu laiku, bet arī naudu! Fiziskie mēbeļu veikali ir spiesti uzlikt milzīgus uzcenojumus starpnieku, telpu nomas un transporta izmaksu dēļ, taču, iegādājoties mūsu interneta veikalā, jūs no tā izvairīsieties. Ja pasūtīsiet produktu, kas jums patīk, jūs to saņemsiet tieši no ražotāja, pirms tie nonāks fiziskajā veikalā - tādā veidā jūs ietaupīsiet līdz pat pusi no pirkuma cenas!

ĒRTA APMAKSA UN GARANTIJA

Mēs ticam savu produktu kvalitātei, tāpēc mēs nodrošinām 2 gadu garantiju visām mūsu precēm. Jūsu ērtībai jūs varat veikt apmaksu par pasūtītajām mēbelēm preču saņemšanas brīdī, priekšapmaksa nav nepieciešama. Mēs nodrošinām ātru preču piegādi visā Latvijā, tāpēc pēc mēbeļu pasūtīšanas jau drīzumā varēsiet tās izbaudīt! Mēs ticam, ka MĒBEĻU GURU kļūs par neatņemamu jūsu ikdienas sastāvdaļu, sniedzot jums izcilu komfortu, jūsu mājām – brīnišķīgu dizainu, bet jūsu ciemiņiem – neizdzēšamu iespaidu.

REĀLAS ATSAUKSMES NO REĀLIEM PIRCĒJIEM

Mēs esam orientēti uz patīkamu klientu pieredzi, tāpēc lielu uzmanību pievēršam kvalitatīvai klientu apkalpošanai. Mēs uzklausām katra klienta vajadzības, iepirkšanās pieredzi un atsauksmes, un mēs nekad nepārtraucam pilnveidoties un augt.

Lasīt atsauksmes